Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Betonové
dlažby

Kategorie obsahuje 15 podstránek - zobrazit

BETONOVÉ DLAŽBY

Vyrábíme kvalitní skladebné, zámkové, zatravňovací, drenážní či reliéfní betonové dlažby pod značkou PREFA DEKOR®. Vyberte si v naší široké nabídce z mnoha variant barev, melírů a vymývaného nebo reliéfního povrchu. 

Betonové dlažby se vyznačují rovnoměrnou a stabilní povrchovou strukturou, která umožňuje snadnou údržbu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám, jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách, což umožňuje širokou škálu designových možností. Vybrat si můžete dlažby s hladkým povrchem nebo s reliéfním povrchem, které poskytují estetický dojem a zároveň zajišťují protiskluzovost. Dlažby nabízí mnoho výhod. Jsou odolné vůči poškození a mechanickému namáhání, což z ní činí dlouhodobě udržitelné řešení.

Betonové dlažby a kameny jsou skvělým pomocníkem při řešení venkovního prostoru – zahrad, dvorů, chodníků, teras, příjezdových cest ke garážím i pochůzných ploch na trávníku. Slouží jako zpevnění plochy v altánech a pod pergolami a svou nezastupitelnou roli mají u bazénů a v okolí zahradních jezírek.

Beton je přírodní materiál, proto se skvěle hodí do zahrad, působí totiž přirozeně. Mezery mezi dlažbou umožňují vsakování vody, čímž ji pomáhá udržet na pozemku a voda tak není „nucena“ odtékat do kanalizace.

Když mluvíme o betonové dlažbě, nelze opomenout její estetický aspekt. Design je nejen o vzhledu, ale také o tom, jak se materiál a jeho vlastnosti zapojují do širšího kontextu našeho životního prostoru. Přírodní design odráží trend vracet se k přírodě, a to i ve městském prostředí.

Dlažby pro každý venkovní prostor

Není důležité, zda plánujete dlažbu pro zahradu, dvorek, terasu nebo pro pochůzné plochy na trávníku. Betonové dlažby nabízí řešení pro každý venkovní prostor. Její univerzálnost a odolnost z ní činí ideální volbu pro jakýkoliv projekt.

 

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář