Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

O společnosti
Prefa Brno

O nás

Jsme předním výrobcem betonových stavebních dílců v České republice. Specializujeme se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu a předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s dodávkami našich výrobků pro širokou oblast stavebnictví.

V naší produktové nabídce najdete řadu originálních výrobků a konstrukcí, jako jsou:

  • kompletní konstrukční systémy pro průmyslovou, občanskou a bytovou výstavbu
  • velkorozměrové nádrže a další speciální prefabrikáty pro inženýrské stavby
  • speciální tvary a řešení trub a šachet pro výstavbu kanalizací
  • kompletní řady estetických výrobků pro dlážděné plochy, městský mobiliář a zahradní architekturu.

S cílem naplnit potřeby zákazníků v jednotlivých segmentech stavebního trhu je náš výrobní program rozdělen do čtyř produktových skupin:

  • Kanalizaceobsahuje ucelený systém výrobků pro výstavbu kanalizačních stok (trub, šachet, vpustí a dalších výrobků).
  • PREFA DEKOR – je certifikovaná značka, která představuje beton jako moderní materiál s širokými možnostmi využití. Beton, to už dávno není jen šedivá nudná plocha, ale prvek, který oživí Vaši zahradu, městský park nebo příjezdovou cestu. V nabídce najdete dlažeby s desítkami barevných kombinací včetně sytých barev LUX, jako jsou bílá, oranžová a žlutá nebo melírů, kde žádná dlažební kostka není stejná. Inspirujte se sortimentem květináčů různých velikostí a barev, které můžete kombinovat a vytvářet tak architektonicky zajímavá zákoutí ve venkovním prostoru. Doplňte je dalšími prvky mobiliáře jako jsou lavičky a odpadkové koše. Pod značkou PREFA DEKOR najdete i plotové systémy, především populární řady Dekor® a Gardelot® s širokou nabídkou barev plotovek, sloupků a různými vzory betonových desek.
    Ukážeme Vám, že beton není jen šedou nepřístupnou masou.
  • Pozemní stavby tvoří široký sortiment výrobků a služeb určených pro výstavbu objektů pozemních staveb (bytové a obchodní objekty, průmyslové haly, prefabrikáty pro inženýrské stavby).
  • Nádrže a prostorové prefabrikáty nabízí unikátní sortiment nádrží a prostorových objektů zaměřených zejména na hospodaření s dešťovými a odpadními vodami a na energetiku.

Na výrobní program společnosti Prefa Brno a.s. navazuje činnost dceřiných společností s cílem dosažení komplexnosti nabídky pro stavebnictví a příbuzné obory:

Naše zaměření a šíři našeho výrobního programu nejlépe charakterizuje její motto:

„ … jsme tam, kde Vy stavíte.“