Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Prefa Dekor

Kategorie obsahuje 76 podstránek - zobrazit

Svět barevného betonu s PREFA DEKOR

Moderní využití betonu pro každý venkovní prostor

U nás najdete beton nejen v jeho klasické šedé podobě, ale především jako dynamický materiál, který oživí vaši zahradu, městský park nebo příjezdovou cestu. Naše technologie a inovace umožňují betonu vykročit za běžné použití a stát se centrálním prvkem vašich venkovních projektů.

Rozmanitost barev a designů

Zapomeňte na jednotvárný beton. U nás pod značkou PREFA DEKOR naleznete dlažby s desítkami barevných kombinací, včetně živých odstínů z naší LUX kolekce – bílá, oranžová, žlutá a mnoho dalších. Každá dlažební kostka je unikátní, což zaručuje, že váš projekt bude opravdu originální.

Kompletní řešení pro venkovní prostory

Nabízíme nejen dlažby, ale i široký sortiment květináčů různých velikostí a barev, které můžete libovolně kombinovat. Vytvořte si s námi architektonicky zajímavá zákoutí ve vašem venkovním prostoru. Nechybí ani další prvky mobiliáře jako jsou lavičky a odpadkové koše, které doplní a zkrášlí vaše prostory.

Plotové systémy se značkou PREFA DEKOR

Hledáte elegantní a trvanlivé řešení pro oplotení vašeho pozemku? Naše plotové systémy z řad Dekor a Gardelot® nabízejí rozmanité barvy a vzory, které vašemu domovu dodají styl a soukromí.

Zahradní architektura 

Rozumíme, že zahrada je pro mnoho z nás klidovým útočištěm a místem pro relaxaci. Proto jsme rozšířili naši nabídku o exkluzivní sekci věnovanou zahradní architektuře, kterou najdete na www.prefa.cz/prefa-dekor/zahradni-architektura. Zde naleznete vše od elegantních nášlapů, přes stylové kmeny s imitací dřeva, až po praktický a esteticky přitažlivý zahradní nábytek. Naše produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak estetickým, tak funkčním požadavkům nejen vaší zahrady a vytvořily harmonický celkový dojem. Objevte, jak můžete pomocí našich produktů proměnit vaši zahradu v oázu krásy a pohody.

Prozkoumejte celou naši nabídku na prefa dekor a nechte se inspirovat možnostmi, jak proměnit vaše venkovní prostory. S výrobky, které se vyrábí pod značkou PREFA DEKOR, můžete tvořit kreativně a s důvěrou, že váš projekt bude nejen funkční, ale i esteticky výjimečný.


Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Ceník 20245 642 kB08. 02. 2024
Katalog PREFA DEKOR18 512 kB17. 04. 2024
Všeobecné obchodni podminky197 kB01. 02. 2023
Víte, že...

vyrábíme dlažbu a zahradní architekturu již padesát let?