Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Rámové propusti

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 252
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář

Rozměrová flexibilita:

Naše rámové propusti nabízíme v škále velikostí s vnitřní šířkou od 1000 mm do 2000 mm, ve stupních po 100 mm, a vnitřní výškou od 1000 mm do 2500 mm, také ve stupních po 100 mm. K dispozici jsou délkové varianty 1000 mm, 1500 mm a 2000 mm, čímž umožňujeme našim zákazníkům vybrat si přesnou specifikaci pro jejich konkrétní projektové požadavky.

Všestranné využití:

Naše železobetonové dílce jsou ideální pro výstavbu propustků pod silnicemi nebo železnicemi a jsou dimenzovány dle platných norem pro dané použití. Díky jejich robustní konstrukci jsou tyto prvky vhodné také pro výstavbu inženýrských sítí, jako jsou podzemní prostory pro kabelovody, vodovodní, horkovodní a odpadní potrubí, podchody a kolektory. Navíc se tyto prefabrikáty mohou využít pro vedení kanalizací, přičemž lze kombinovat s čedičovou výstelkou pro zvýšenou odolnost.

Vodotěsnost a customizace:

Rozumíme tomu, že každý projekt je jedinečný, a proto nabízíme možnost dodání rámových propustí včetně těsnění, které zaručuje vysokou vodotěsnost spoje prefabrikátů nebo celého systému. Toto řešení je ideální pro projekty, kde je důležitá ochrana proti pronikání vody.

Spolehlivost a dlouhá životnost:

Naše rámové propusti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a díky tomu nabízí vynikající odolnost a dlouhou životnost. Jsou navrženy tak, aby odolávaly náročným podmínkám a zároveň zajistily optimální funkčnost a bezpečnost.

 

online ceník

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy uzavřené prostřednictvím komunikace na dálku152 kB10. 03. 2023

Mohlo by vás zajímat