Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Skládaný plot
DEKOR

Kategorie obsahuje 3 podstránky - zobrazit

Skládaný plot Dekor

Skládaný plot Dekor je vynikajícím řešením pro ty, kteří hledají moderní a zároveň praktické řešení oplocení. Tento plot se skládá z betonových dílců, které jsou navrženy tak, aby se snadno a rychle spojily a vytvořily tak rovný a stabilní plotový systém. Plot je navržen tak, aby odolával povětrnostním podmínkám, mechanickému namáhání a nevyžadoval žádnou zvláštní údržbu. Díky svému betonovému provedení poskytuje vysokou odolnost a bezpečnost. Existuje spousta možností, jak využít betonové ploty.

Betonový plot Dekor může sloužit k oddělení vašeho pozemku od sousedních pozemků nebo od komunikace. Díky modernímu vzhledu se hodí pro různé typy pozemků od rodinných domů až po průmyslové zóny. Dobře poslouží také jako dekorativní prvek vaší zahrady.

K dispozici je hned několik barev a velké množství reliéfních plotových desek s jednostranným či oboustranným otiskem matrice. Plotové desky se zasouvají do usazených sloupků. Maximální výška plotu DEKOR je 2100 mm – při použití 7 ks plotových desek v jednom poli a sloupků výšky 2900 mm. Stačí si vybrat ten, který se nejlépe hodí na váš pozemek.

Naše skládané ploty Dekor vám nabídnou soukromí a nerušený odpočinek.

Nakupte na betoneshop.cz

Konfigurátor plotů v e-shopu

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář