Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Odvodňovací žlaby
a meliorační desky

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář

Meliorační desky a odvodňovací žlaby jsou nezbytným řešením pro efektivní správu povrchových vod, zejména v oblastech s intenzivními srážkami nebo v místech s vysokým rizikem eroze. Naše výrobky, které zahrnují jak meliorační desky, tak odvodňovací žlaby, jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální řešení pro odvodnění a řízení povrchových vod.

Meliorační desky, klíčový prvek v našem sortimentu, jsou vyrobeny z vysoce odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost i v náročných povětrnostních podmínkách. Jsou ideální pro vedení povrchových vod ze zpevněných ploch, jako jsou komunikace, parkoviště a průmyslové areály. Díky své robustnosti jsou tyto desky odolné vůči poškození a mimořádně efektivní při prevenci eroze půdy.

Odvodňovací žlaby jsou dalším klíčovým produktem v našem portfoliu. Tyto žlaby jsou speciálně navrženy pro rychlé a efektivní odvádění povrchových vod, čímž zabraňují akumulaci vody a následnému poškození infrastruktury. Jsou ideální pro použití na svažitých nezpevněných plochách, u železničních těles a dalších kritických místech, kde je potřeba spolehlivého odvodnění.

Investice do našich melioračních desek a odvodňovacích žlabů znamená zajištění udržitelného a dlouhodobě funkčního řešení pro správu srážkových vod. Naše produkty jsou navrženy tak, aby se snadno instalovaly a minimalizovaly potřebu údržby. S použitím těchto výrobků můžete zajistit, že vaše pozemky zůstanou chráněny před negativními dopady nadměrného srážkového odtoku, a současně přispějete k ochraně životního prostředí.

 

Cena a rozměry odvodňovacích žlabů


Cena a rozměry meliorační desky


Cena a rozměry odvodňovací žlab FILCOTEN - Light


Cena a rozměry odvodňovací žlab FILCOTEN - Self


Cena a rozměry kabelový žlab

online ceník

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Ceník 20245 642 kB08. 02. 2024
Katalog PREFA DEKOR18 512 kB17. 04. 2024
Prohlášení o shodě – ŽLABY138 kB01. 02. 2024
Technické listy ŽLABY A MELIORAČNÍ DESKA410 kB16. 11. 2020
Všeobecné obchodni podminky197 kB01. 02. 2023
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy uzavřené prostřednictvím komunikace na dálku152 kB10. 03. 2023

Mohlo by vás zajímat