Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Montované
schodiště

mrazuvzdorný
přizpůsobitelný

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.00

Poptávkový formulář

Betonové schodnice, podpěry, podesty a schodišťové desky tvoří základ pro montované schodiště, která jsou ideální pro venkovní použití. Tato konstrukce odolává různým povětrnostním podmínkám a zajišťuje dlouhodobou funkčnost s estetickým vzhledem. Výroba na zakázku umožňuje přizpůsobení schodiště specifickým potřebám a preferencím zákazníka, což zahrnuje výběr z různých barev a povrchových úprav.

K dispozici jsou různé varianty schodišťových stupňů s povrchem hladkým, protiskluzovým nášlapem nebo tryskaným (celý schod nebo pouze tryskaný pásek). Vyrábíme stupně ve 5 základních barvách.

Tyto produkty se hodí nejen pro funkční, ale i estetické řešení exteriérových prostorů, jako jsou zahrady, terasy nebo přístupové cesty k budovám.

Pro inspiraci a představu o možnostech, které betonové montované schodiště nabízí, je k dispozici galerie realizací. Zde si zákazníci mohou prohlédnout různé projekty a získat nápady pro své vlastní venkovní schodiště. Důležitou součástí služeb je i osobní přístup a odborné poradenství, které zákazníkům pomáhá vybrat nejvhodnější řešení pro jejich konkrétní situaci.

Montované schodiště je vyráběno na zakázku na základě projektové dokumentace, kterou Vám zpracujeme a vypracujeme individuální cenovou kalkulaci.

Více informací, včetně technických specifikací, možností objednávky a kontaktů pro konzultace, kontakujete našeho obchodního zástupce: oulehla@prefa.cz

online ceník

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Ceník 20245 642 kB08. 02. 2024
Katalog POZEMNÍ STAVBY7 960 kB18. 01. 2023
Všeobecné obchodni podminky197 kB01. 02. 2023
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy uzavřené prostřednictvím komunikace na dálku152 kB10. 03. 2023

Mohlo by vás zajímat