prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
Nabídka nových bytů v bytových domech
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT
česky CZ

menu

zavřít
zavřít

Vodojemy

Vodojemy jsou realizovány formou stavebnicového systému jednotlivých nádrží. Nádrže jsou prefabrikované a nepotřebují žádnou dodatečnou hydroizolaci nebo dobetonávku.

Vodojemy se mohou skládat z jedné či více komor. Ukládají se do připravené stavební jámy potřebné velikosti na železobetonou desku dle projektu. Mezi vlastními nádržemi vodojemu je umístěna armaturní komora pro technologii vodojemu. Pro vstup do nádrže slouží kompozitní nebo nerezový žebřík.

Nádrže jsou zakryty železobet. deskou potřebné únosnosti. Pro vstup do nádrží je v zákrytové desce osazen voděodolný kompozitní poklop potřebné velikosti. Spoj mezi deskou a nádrží je vodotěsně zapraven. Vnitřní povrch nádrže a zákrytové desky je opatřen nátěrem pro styk s pitnou vodou.

Nad nádržemi je umístěn vstupní objekt, který je vyráběn stejným způsobem jako nádrže (zvonovým litím) a liší se pouze v povrchové úpravě stěn a fasády. Z tohoto objektu je vstup do armaturní komory. Úprava fasády a stavebně-architektonické řešení stavby je prováděno na základě požadavků generálního projektanta popř. investora stavby. Montáž takového vodojemu netrvá déle než 2 dny.

Mohlo by vás zajímat

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

© 2016 Prefa Brno a.s.  |  implementace a design: VERTIGO.CZ