Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat
Projekt „Zahrada“

Projekt „Zahrada“

Publikováno: 28. 5. 2024

Letošního Stavebního veletrhu v Brně se zúčastnilo 219 vystavujících firem z 8 různých zemí a během čtyř dnů přišlo načerpat inspiraci a řešit své stavební projekty více než 17 tisíc návštěvníků.

Úspěšnou premiéru zaznamenal projekt Zahrada jako Inspirace, který připravila Zahradnická fakulta Mendelovy univerzity v Brně ve spolupráci s výrobcem betonových prvků Prefa Brno a.s. Návštěvníci obdivovali dokonalá aranžmá zahrad inspirovaných čtyřmi ročními obdobími a rozsáhlou expozici betonových výrobků v různých barvách a imitacích.

Na ploše o rozloze 250 m2 jsme představili průřez sortimentem dlažeb a obrubníků, venkovní a zahradní architektury a schodišťových prvků. Ke shlédnutí byly i řezy betonových předpjatých stropních panelů Spiroll nebo 3D modely betonových produktů pro kanalizace. Expozice také představila prototypy novinek pro rok 2024: hladké betonové nášlapy, městský mobiliář PREFA LINIE, betonovou kostku, bazénové lemy nebo dlažbu GRANIT s jemně vymývaným bílým povrchem.

K vidění byla opravdu široká škála betonových produktů a zájem byl veliký. Nestihli jste Stavební veletrh v Brně? Nevadí! Přinášíme vám video, kde si můžete prohlédnout náš projekt Zahrada!