Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Betonová
dlažba

Kategorie obsahuje 15 podstránek - zobrazit

BETONOVÁ DLAŽBA

Vyrábíme kvalitní skladebnou, zámkovou, zatravňovací, drenážní či reliéfní betonovou dlažbu pod značkou PREFA DEKOR®. Vyberte si v naší široké nabídce z mnoha variant barev, melírů a vymývaného nebo reliéfního povrchu. 

Betonová dlažba se vyznačuje rovnoměrnou a stabilní povrchovou strukturou, která umožňuje snadnou údržbu a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Dlažba je k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách, což umožňuje širokou škálu designových možností. Vybrat si můžete dlažba s hladkým povrchem nebo s reliéfním povrchem, které poskytují estetický dojem a zároveň zajišťují protiskluzovost. Betonová dlažba nabízí mnoho výhod. Je odolná vůči poškození a mechanickému namáhání, což z ní činí dlouhodobě udržitelné řešení.

Betonové dlažby a kameny jsou skvělým pomocníkem při řešení venkovního prostoru – zahrad, dvorů, chodníků, teras, příjezdových cest ke garážím i pochůzných ploch na trávníku. Slouží jako zpevnění plochy v altánech a pod pergolami a svou nezastupitelnou roli mají u bazénů a v okolí zahradních jezírek.

Beton je přírodní materiál, proto se skvěle hodí do zahrad, působí totiž přirozeně. Mezery mezi dlažbou umožňují vsakování vody, čímž ji pomáhá udržet na pozemku a voda tak není „nucena“ odtékat do kanalizace.

 

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 217
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář