Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Stropní panely
Filigran

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 283
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář

Velkoplošné prefabrikované stropní panely Filigran představují progresivní technologii v oblasti monolitických železobetonových konstrukcí. Tyto inovativní panely spojují nosnou funkci (díky spodní výztuze) s funkcí ztraceného bednění, čímž vytvářejí nejen pevné, ale i efektivní konstrukce.

Panely Filigran, známé též pod názvem Predal, jsou vyráběné podle pečlivě připravené dokumentace, což zajišťuje optimální kvalitu pro různé typy staveb. Tyto panely jsou ideální pro bytové, průmyslové a občanské výstavby, poskytují široké možnosti využití a vyhovují nejrůznějším architektonickým a konstrukčním potřebám.

Stropní panely Filigran jsou vytvořeny s ohledem na maximální efektivitu a únosnost. Jejich nosnost je zajištěna spodní výztuží, což umožňuje stavbu s minimálními kompromisy a optimálním využitím materiálu. Funkce ztraceného bednění pak eliminuje potřebu dalšího odbourávání, což urychluje a zjednodušuje celý stavební proces.

Pro vaše projekty můžete získat filigránové stropní panely přesně podle vašich požadavků a specifikací. Na vyžádání zajistí dodavatel veškerou potřebnou dokumentaci, abyste měli jistotu, že vaše stavba splňuje veškeré normy a předpisy. S filigránovými panely máte jistotu moderní, odolné a efektivní stavební technologie, která přináší kvalitu a úspory času i nákladů.

Panely stropní Filigran – rozměry

Značka výrobku MJ
SPF L/B/H – ocel 5 kg m2
SPF L/B/H – ocel 8 kg m2
SPF L/B/H – ocel 12 kg m2
SPF L/B/H – ocel nad 16 kg m2

Cena se stanovuje individuálně podle výrobní dokumentace.

L – délka, B – šířka, H – výška prvku v cm

online ceník

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Ceník 20245 642 kB08. 02. 2024
Katalog POZEMNÍ STAVBY7 960 kB18. 01. 2023
Všeobecné obchodni podminky197 kB01. 02. 2023
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy uzavřené prostřednictvím komunikace na dálku152 kB10. 03. 2023

Mohlo by vás zajímat