prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
Nabídka nových bytů v bytových domech
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT
česky CZ

menu

zavřít
zavřít

Prostorový prefabrikát pro kioskové
trafostanice PET

Prostorový prefabrikát je vyráběn pro kioskové trafostanice typové řady PET®, které jsou určeny pro změnu napěťové hladiny při přenosu et. energie v distribuční síti energetických rozvodných závodů (distribuční verze) i v průmyslové a podnikatelské sféře (odběratelská verze). Výhradním dodavatelem kompletních trafostanic je firma EEIKA Brno, s.r.o.

Jde o řadu trafostanic s vnitřní a vnější obsluhou (dle kategorie) s možností osazení jedním i více transformátory o jednotlivém výkonu do 1 000 kVA. Stavební uspořádání umožňuje osazení vn i nn technologií dle konkrétních potřeb investora. Výhodou koiskových trafostanic PET® oproti jiným druhům, je jejich odolnost, bezporuchovost, rychlá výstavba, variabilita, bezpečnostní i estetické parametry.

POPIS SYSTÉMU

Kioskové trafostanice PET® je prostorný, prefabrikovaný železobetonový, montovaný objekt, osazený elektroenergetickou technologií. Součástí typové řady je kategorie PET® MINI s vnější obsluhou a kategorie PET® STANDARD, PET® MAXI a PET® SESTAVA s vnitřní obsluhou.

BLIŽŠÍ INFORMACE NA  www.eeika.cz

Ke stažení
Prefa Brno - Katalogové listy - Kioskové trafostanice 350 KB26. 09. 2016

Mohlo by vás zajímat

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

© 2016 Prefa Brno a.s.  |  implementace a design: VERTIGO.CZ