Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

Závod
Kuřim

Největší závod společnosti Prefa Brno, zaměřený na výrobu předpjatých stropních panelů SPIROLL a dalších prefabrikátů pro pozemní stavitelství.

Výrobní program

  • předpjaté stropní panely SPIROLL
  • stropní desky FILIGRÁN
  • dílce montovaného skeletu
  • schodišťové, balkónové a další doplňkové dílce
  • kruhové nádrže včetně technologického vystrojení
  • prodej betonářské výstuže a kameniva

Kontakty

ústředna: +420 541 422 101, fax: +420 541 422 105, e-mail: kurim@prefa.cz

Expedice, doprava

Červinková Ilona • tel.: +420 541 422 118 • e-mail: cervinkova@prefa.cz

Ředitel závodu

Ing. Hynek Smolka, tel.: +420 541 422 103, e-mail: smolka@prefa.cz

Vedoucí prodeje

Ivan Němeček, mobil: +420 724 261 190, e-mail: nemecek@prefa.cz

Obchodní manažer

Stanislav Benda, mobil: +420 724 131 587, e-mail: benda@prefa.cz

Středisko realizace staveb

Vedoucí střediska

Ing. Petr Burka, mobil: +420 724 515 923, e-mail: burka@prefa.cz

Manažer realizace

Ing. Milan Kudláček, mobil: 606 722 458, e-mail: kudlacek@prefa.cz

Obchodní manažer

Jaromír Piegl, mobil: 724 568 537, e-mail: piegl@prefa.cz

Stavbyvedoucí

Roman Skovajsa, mobil: 724 758 853, e-mail: skovajsa@prefa.cz

Jan Vojtek, mobil: +420 702 131 120, e-mail: vojtek@prefa.cz

Tomáš Černý, mobil: +420 702 21 466, e-mail: cerny@prefa.cz

Adresa

Prefa Brno a.s., závod Kuřim, Blanenská 1190, 664 34 Kuřim