Vyhledávání

zobrazit vyhledávání hledat

Závod
Oslavany

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

Dělník do výroby

TYP PRACOVNÍHO POMĚRU:

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek

NÁSTUP:

Ihned nebo dle domluvy

POŽADAVKY (VZDĚLÁNÍ, SCHOPNOSTI, ZKUŠENOSTI):

Střední bez maturity, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost,

NÁPLŇ PRÁCE:

Výroba typizovaných i atypických betonových výrobků v různých formách a na poloautomatických pracovištích. Betonáž výrobků jejich odformování, kosmetická úprava a příprava k expedici.

NABÍZÍME:

– práci v silné a stabilní společnosti
– mzda 25 000 – 30 000 Kč
– pracoviště výrobní hala Prefa Oslavany
– jednosměnný provoz 5:30 – 14:00 hod

BENEFITY

– 25 dní dovolené
– příspěvek na stravování
– příspěvek na penzijní připojištění
– příspěvek na dopravu (od 15km)
– pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
– náborový příspěvek 10 000kč (po zkušební době) a další…

KONTAKT:

tel: 546 418 058 ( po-pá 6-14h)  p.Kleiblová

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na e-mail: kleiblova@prefa.cz