Vyhledávání

zobrazit vyhledávání hledat

Závod
Hodonín

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

Tesař

Typ pracovního poměru:

HPP na dobu neurčitou

Místo pracoviště:

Závod Hodonín

Nástup:

ihned nebo dohodou

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti):

Je vyučen v oboru – není podmínkou
Má zkušenost s prací se dřevem a s laminem
UMÍ číst TECHNICKÉ VÝKRESY

Náplň práce:

Vyrábět formy
Bednit doplňky a konstrukce
Montovat a demontovat formy na výrobu betonových prefabrikátů

 Nabízíme

  • Mzdu 20 000,- až 30 000,-  (pracujeme v úkolové mzdě)
  • Prémie, odměny
  • Náborový příspěvek 10 000,- Kč –
  • Možnost prohlubování kvalifikace
  • Příspěvek na stravování a dopravu do zaměstnání
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • A v neposlední řadě BEZVA a SPOLEHLIVÝ KOLEKTIV

Kontakt:

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na e-mail:

Personalni@prefa.cz