Vyhledávání

zobrazit vyhledávání hledat

Sídlo společnosti,
Brno

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

Obchodní manažer, obchodní referent

Místo pracoviště:

Brno, Kulkova 4231/10

Nástup:

ihned nebo dohodou

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti):

  • absolvent VŠ, SŠ s maturitouNUTNÉ: stavební obor
  • perfektní znalost AutoCad, MS OFFICE
  • NUTNÁ znalost čtení technických výkresů
  • základní orientace ve stavebním právu
  • technické myšlení, samostatnost, výborné komunikační schopnosti
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP „B“

Náplň práce:

  • technická a obchodní podpora skupiny KAN
  • kreslení prvků v AutoCadu
  • kreslení podkladů u štěrbinových žlabů, obloukových trub, kladečských plánů
  • tvorba cenových nabídek, komunikace s projektanty atd…

 Nabízíme

  • nástupní mzda 25 000,- Kč – 32 000,-Kč
  • prémie, odměny
  • možnost profesního růstu
  • podpora dalšího profesního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • pojištění odpovědnosti
  • příspěvek na stravování
  • další benefity dle funkčního zařazení
  • služební telefon i pro soukromé účely

vhodné i pro čerstvé absolventy

Kontakt:

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na e-mail:

selepova@prefa.cz