Vyhledávání

Zpět na hlavní stránku [PREFA logo]
zobrazit vyhledávání hledat

PREFABAZÉN

Rychlý kontakt

Jsme tu pro vás

+420 541 583 281
volejte ve všední dny mezi 7.00–15.30

Poptávkový formulář

Železobetonové prefabrikované dílce pro výstavbu rodinných bazénů se používají v místech, kde je možnost přístupu autojeřábu patřičné nosnosti a nákladních aut s návěsem.
Půdorys bazénu je vždy obdélníkového tvaru, složený z jednoho či více prefabrikátů. Délku, šířku i hloubku požadovaného bazénu jsme schopni přizpůsobit potřebám zákazníka a našim výrobním možnostem.
Použité prefabrikáty jsou vyrobeny z železobetonu třídy C40/50 a jsou vodotěsné. ŽB korpus zpravidla ukládáme do předem vykopané jámy, na zhutněné štěrkové lože frakce 0–32 mm, tloušťky 250 mm, dle místních geologických podmínek.
Prostupy pro veškerou technologii (trysky, skimmer, dnovou výpusť, světla) osazujeme při výrobě, čímž se vyhýbáme složitému a drahému jádrovému vrtání na stavbě. Po osazení prefabrikátu do stavební jámy, se zpravidla vnitřní strana bazénu opatří tepelnou izolací, netkanou geotextilií a bazénovou folií.
K bazénům dodáváme i technologické šachty (1200 × 900 × 1200; 1500 × 1500 × 1300), dle použité technologie čištění vody. Tyto šachty jsou určené především k montáži do země, ale je možné jejich využití i na povrchu.

  • variabilita systému
  • bez složitého zakládání stavby
  • bez hydroizolace
  • možnost prostupů na technologii, osvětlení …

online ceník

Ke stažení

NázevVelikostDatum
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy uzavřené prostřednictvím komunikace na dálku152 kB10. 03. 2023

Mohlo by vás zajímat