Dovolujeme si vás pozvat na
29. mezinárodní veletrh

18.–22. 9. 2018

betonová dlažba
městský mobiliář
květináče
nášlapy
ploty

hospodaření
s dešťovou
vodou

Veletrh se koná v areálu PVA EXPO PRAHA
Naše expozice je umístěna v HALA 1 A11.

Za společnost Prefa Brno a.s. Vás srdečně zve
Ing. Vlasta Urbanová, obchodní ředitelka.

Čestnou vstupenku získáte zde: https://bit.ly/2LGmHoF

Objevte
novou tvář
betonu

Chcete oživit
svou zahradu?

Představujeme Vám
beton,
jak jste ho ještě
nepoznali...

PREFA DEKOR představuje beton jako moderní materiál s širokými možnostmi využití. Beton, to už dávno není jen šedivá nudná plocha, ale prvek, který oživí Vaši zahradu, městský park nebo příjezdovou cestu.

Prohlédněte si nabídku našich dlažeb s desítkami barevných kombinací. Vyberete si, ať už stavíte chodník do parku, cestičku na zahrádce nebo terasu za domem.

Inspirujte se sortimentem květináčů různých velikostí a barev, které můžete kombinovat a vytvářet tak architektonicky zajímavá zákoutí. Doplňte je dalšími prvky mobiliáře jako jsou lavičky a odpadkové koše.

Pod značkou PREFA DEKOR najdete i plotové systémy, především populární řady Dekor® a Gardelot® s širokou nabídkou barev plotovek, sloupků a různými vzory betonových desek.

www.prefadekor.cz

Hospodaření
s dešťovými
vodami

  • Možnosti nakládání
    s dešťovými vodami
  • Vsakovací systémy
  • Odlučovače lehkých kapalin
  • Čerpací stanice
  • Studny
Katalog Nádrže a prostorové prefabrikáty - obálka

více informací na webu
www.prefa.cz a v katalogu
Nádrže a prostorové
prefabrikáty

Použití dešťových vod
znamená šetřit peníze
i životní prostředí

For Arch - logo

29. mezinárodní veletrh
18.–22. 9. 2018

FOR ARCH – stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Na minulém ročníku se prezentovaly firmy, které dříve vystavovaly, ale v posledních letech kvůli obavám z ekonomické krize na veletrhu chyběly. Výrobci a dodavatelé ze stavebního oboru cítí po útlumu v posledních letech příležitost získat nové zakázky a prezentovat své služby přímo potenciálním zákazníkům.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínicí technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Jedná se o specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

ForArch 2018 - plánek

plánek výstaviště, klikněte zde pro větší náhled