prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

menu

zavřít
zavřít

Timbex

DŘEVOBETONOVÉ RODINNÉ DOMY TIMBEX FAMILY

Revoluce pro vaši stavbu. Spojili jsme největší přednosti, které nabízí betonové domy a dřevěné sendvičové domy do jednoho celku.

Nová konstrukce – spojení výhod

Pro výstavbu rodinného domu lze vybírat mezi různými technologiemi. Jak ale vybrat tu správnou, když každá má svá pro a proti? Je možné vůbec dosáhnout ještě lepších parametrů? A lze nevýhody, které si každá technologie sebou nese, překonat?
Ano, jde to! Spojením technologicky odlišných konstrukcí vznikne konstrukce nová, která využívá a zhodnocuje jednotlivé výhody. Přináší tak do bydlení vyšší kvalitu a novou budoucnost.
Avanta Systeme proto nyní přichází s přelomovým produktem na poli výstavby patrových rodiných dům. Je to kombinovaná konstrukce železobetonového skeletu a sendvičové dřevostavby. Koncert těch nejlepších vlastností tradičních stavebních materiálů pod taktovkou zkušené stavební firmy.

Kombi konstrukce – železobetonový skelet a stěna dřevostavby

V čem je rodinný dům v kombi konstrukci lepší? Dům přebírá ze železobetonových prvků vynikající pevnost a stabilitu a ze sendvičové dřevostavby si berenedostižné tepelně izolační vlastnosti při minimálních tloušťkách konstrukcí. Díky jednodušším základům a prefabrikovaným panelům je samotná montáž rychlá a efektivní.

Adaptabilita – ke změnám vstřícný

Díky fantastické stabilitě skeletu a naprosté absenci vnitřních nosných stěn je dům v kombi konstrukci ideální k úpravám vnitřní dispozice podle měnících se potřeb jeho obyvatel. V průběhu let se tak mohou místnosti zvětšovat, zmenšovat, jejich počet se může snižovat nebo dokonce i zvětšovat! Úpravy jsou z hlediska odbornosti jejich realizací méně náročné a tudíž cenově dostupné.

Ke stažení
Leták Timbex - strana 1 2 MB 4. 9. 2016
Leták Timbex - strana 2 2 MB 4. 9. 2016

Mohlo by vás zajímat

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

© 2016 Prefa Brno a.s.  |  implementace a design: VERTIGO.CZ