prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
Nabídka nových bytů v bytových domech
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

zavřít
zavřít

Závod
Hodonín

Závod Hodonín:

Pracovník expedice

Typ pracovního poměru:

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek.

Místo pracoviště:

Závod Hodonín

Nástup:

ihned

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti):

Vyučen v oboru, ŘP „T“, vazačský a jeřábnický průkaz, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, přesnost, pečlivost

Náplň práce:

Manipulace s hotovými výrobky v rámci areálu závodu, naskladňování materiálu, nakládka zboží na auta k expedici k zákazníkům, spolupráce s výrobou

Nabízíme:

Mzda 20 000 Kč – 25000 Kč
Prémie, náborový příspěvek 10 000,- Kč, podpora v dalším profesním vzdělávání, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na stravování, další firemní benefity, HPP, doba neurčitá

Kontakt:

Jakub Sládek 725 823 507

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.