zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

zavřít
zavřít

Závod
Hodonín

V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

ÚDRŽBÁŘ – ZÁMEČNÍK

Pracovní doba

6,00 – 14,30 hod

Typ pracovního poměru

Hlavní pracovní poměr, jednosměnný provoz, plný úvazek.

Místo pracoviště

Závod Hodonín

Nástup

Ihned

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti)

Vyučen v oboru, svářečský průkaz, ŘP „B“, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, vyhláška 50 výhodou

Náplň práce

Údržbářské práce v rámci areálu závodu, drobná zámečnická výroba, údržba a opravy vozidel a strojů, údržba a rozvoj areálu závodu

Nabízíme

Mzda dohodou, další vzdělávání v oboru, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc a další firemní benefity.

Kontakt

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na
e-mail: selepova@prefa.czkovacik@prefa.cz

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.