prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

zavřít
zavřít

Strojní závod
Veselí nad Moravou

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

Strojní závod Veselí nad Moravou

Strojní zámečník

Pracovní doba:

6.45–15.15

Typ pracovního poměru:

Jednosměnný provoz, plný úvazek.

Místo pracoviště:

Veselí nad Moravou, Masarykova ul.

Požadavky (vzdělání, schopnosti, zkušenosti):

  • střední vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti se zámeckou výrobou
  • znalost výkresové dokumentace
  • svářečský průkaz ručního obloukového svařování obalenou elektrodou (elektroda)
  • svářečský průkaz ručního obloukového svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu (CO2)

Náplň práce

  • sestavování částí strojů a strojních zařízení
  • svařování ocelových konstrukcí

Zaměstnanecké výhody

  • 5 dní dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt

Zálešák Roman, tel.: +420 606 784 296

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na e-mail: zalesak@prefa.cz

Konstruktér strojírenské výroby

Nástup možný ihned.

6.45–15.15

  • SŠ/VŠ obor strojírenství nebo příbuzný technický
  • AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • samostatnost při řešení konstrukčních problémů
  • zkušenosti se softwarem Autodesk Inventor výhodou
  • technické myšlení, aktivní přístup, chuť se vzdělávat
  • schopnost týmové spolupráce

Náplň práce

  • tvorba výkresové dokumentace
  • nalézání optimálního řešení dle požadavků klienta
  • konstrukce částí technologických celků
  • tvorba kusovníků
  • návrh možných zlepšení ve výrobě

  • práce ve stabilní společnosti s více než 25ti letou tradicí.nástupní mzda 25 000,- Kč, prémie. náborový příspěvek
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • jazykové kurzy ve firmě
  • příspěvek na dopravu
  • pojištění odpovědnosti. další benefity vyplývající z funkčního zařazení

Kontakt

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.