prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
Nabídka nových bytů v bytových domech
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

zavřít
zavřít

Sídlo společnosti,
Brno

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

Prefa Brno a.s., přední výrobce železobetonových stavebních dílců, hledá kolegu / kolegyni na pozici:.

Obchodní manažer

Typ pracovního poměru:

Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště:

Brno – Kulkova 10

Nástup:

Dohodou

Náplň práce:

  • kalkulace zakázek-tvorba cenových nabídek, řešení reklamací
  • návrhy retenčních nádrží, vodojemů a dalších podzemních objektů podle potřeb zákazníka
  • zadávání zakázek do systému AZPro
  • osobní komunikace se zákazníkem
  • prezentace výrobků zákazníkovi
  • aktivní účast na prezentacích a školeních

 Požadujeme:

  • absolvent VŠ, SŠ s maturitouNUTNÉ: stavební obor
  • znalost AutoCad, MS OFFICE
  • NUTNÁ znalost čtení technických výkresů
  • orientace ve stavebním právu
  • technické myšlení, samostatnost, výborné komunikační schopnosti
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP „B“

Vhodné i pro čerstvé absolventy

 Nabízíme

  • nástupní mzda 25 000,- Kč, po zapracování 30 000,- Kč
  • prémie, odměny
  • možnost profesního růstu
  • podpora dalšího profesního vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní spoření
  • pojištění odpovědnosti
  • příspěvek na stravování
  • další benefity dle funkčního zařazení
  • služební telefon a auto pro soukromé účely

HPP – doba neurčitá

Kontakt:

Zájemci o tuto pracovní pozici prosím posílejte své životopisy na e-mail:

selepova@prefa.cz

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.