prohlédněte si Firemní profil - 25 let na trhu
zobrazit menu MENU
zobrazit vyhledávání VYHLEDAT

zavřít
zavřít

Sídlo společnosti,
Brno

Společnost Prefa Brno a.s. patří k předním výrobcům betonových stavebních dílců v České republice. Specializuje se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu, předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s těmito dodávkami pro širokou oblast stavebnictví.

Víme, že základem našeho úspěchu jsou lidé – jejich výběr, spokojenost a další rozvoj. Záleží nám na tom, aby naši pracovníci byli vysoce kvalifikovaní odborníci.

V současné době hledáme kolegy na tyto pracovní pozice:

Sídlo společnosti, Brno:

Referent zakázky

Doba určitá 1 rok – zástup za rodičovskou dovolenou

Pracovní náplň

  • Tvorba cenových nabídek v programu AZ Pro – zaučíme
  • Práce na PC – znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni (Outlook, Word, Excel, Power point)
  • Tvorba kupních smluv a rámcových kupních smluv dle vzorových šablon
  • Komunikace se zákazníkem
  • Kontrola technických parametrů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Zodpovědnost, pečlivost, vstřícnost
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Orientace na zákazníka-komunikativnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Asertivitu a jasné vyjadřování
  • Týmovost
  • Časovou flexibilitu
  • ŘP „B“ vítán

Nabízíme

  • Mzdu od 20 000 Kč
  • Odměny při splnění úkolů
  • Podporu v dalším vzdělávání
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Výhody z funkčního zařazení a další benefity

Nástup 8. ledna 2018, vhodné i pro čerstvé absolventy.

referent zakázky – kanalizace

Požadujeme

  • Týmovost
  • Znalost čtení technických výkresů

Nabízíme

Vhodné i pro čerstvé absolventy

Pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dohodou.

Při nástupu IHNED – náborový příspěvek

Účetní

Nástup 2. 1. 2018

Náplň práce

  • Evidence a zadávání dodavatelských faktur
  • Kontrola sazby DPH, přenesená daňová povinnost
  • Účtování bankovních výpisů
  • Účtování a evidence tuzemské a zahraniční pokladny
  • Účtování tuzemských a zahraničních cestovních náhrad
  • Ostatní účetní práce

Požadujeme

  • SŠ ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, DPH
  • Znalost MS Office
  • ŘP „B“
  • Praxi v oboru alespoň 5 let
  • Samostatnost, pečlivost, proaktivní přístup k řešení problémů
  • Ochotu učit se nové věci
  • Znalost mzdového účetnictví výhodou

Nabízíme

  • Mzdu od 20 000 do 25 000 Kč
  • Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost rekreace ve firemním rekreačním zařízení
  • Výhody z funkčního zařazení
  • Další benefity

Prefa Brno a.s.  |  Kulkova 10  |  615 00 Brno  |  tel.: 541 583 111  |  fax: 541 583 833  |  e–mail: prefa@prefa.cz

INFOLINKA 800 260 003
Na naší infolince vám zodpovíme všechny vaše dotazy.